Srdce & Suchopár vám přináší kurz

Jednoduché meditace od Velké Černé Matky

K tomuto kurzu bohužel nemáte zatím přístup. Kurz si můžete zakoupit zde.

Proč vstoupit do on-line kurzu „Jednoduché meditace od Velké Černé Matky“ 

Nezpracované emoce odčerpávají náš potenciál, způsobují zdravotní potíže a kazí naše vztahy.  Strach je nejsilnější emoce, která má velký vliv na naše prožívání. Strach nás omezuje, znehybňuje, uzavírá náš rozhled a odděluje nás od života. 

Transformované emoce přináší energii, radost, zdraví a pocit naplněného života.

Kdo jsme a co děláme?

Martin Srdce 

48 let, praktikant metody Somatic Experiencing®, biodynamické kraniosakrální terapie a průvodce transformačním procesem. K práci s lidmi mě před dvaceti lety přivedla bolest zad a skvělý pocit úlevy po zásahu fyzioterapeuta. Od té doby jsem na cestě učení se a objevování zákonitostí lidského organismu. Absolvoval jsem profesionální výcviky kraniosakrální biodynamiky, Stillness Touch a Somatic Experiencing® a nyní pomáhám klientům zvládat potíže s pohybovým aparátem, problémy v oblasti nervového systému (strach, stres, deprese, úzkost, syndrom vyhoření a únavu) a různé chronické potíže. Také pomáhám klientům se somatoemočními vzorci a nejvíce se zaměřuji na celkový transformační proces. Mám více než 10 000 hodin praxe.
Mým úkolem není klienta nějak léčit nebo opravit jeho tělesnou, emoční nebo duševní složku, ale vést ho procesem co nejlépe tak, aby byl sám zjistil, jaké neprospěšné programy používá, aby byl schopen se sám regulovat a navrátit svůj systém ke zdraví.

Ondřej Suchopár

43 let, transformační kouč. Jsem asi jediný člověk, kterému spadnul na hlavu strop v hotelu v hotelu Wake Up „Probuď se“ Stalo se to ve spánku 6. června 2006 v Londýně. Tahle rána, která mě  málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z ředitele a manažera se stal muž, který nalezl sám sebe a cíl svého života. Po návštěvě Indie v roce 2009 jsem zjistil, že věci jsou jinak než se mohou zdát na povrchu. Absolvoval jsem mnoho seminářů a výcviků specializovaných na terapie, práci s emocemi a energiemi a na pomoc se zdravím a bolestmi u lidí i zvířat. Zároveň jsem se stal instruktorem tradiční jógy, která je pro mě nezbytným doplňkem života. Nejčastěji pomáhám klientům s transformačním koučinkem. Cílem je cesta do vašeho pravého já plného energie, zdrojů a kvalitních partnerských vztahů. Moje 5-letá praxe obsahuje práci s více než tisícovkou klientů v osobních konzultacích a v on-linech kurzech.

Jak to funguje?

Kurz probíhá formou přednášek, cvičení a meditací na soukromém Youtube/Vimeo kanálu.

K čemu jednotlivé meditace slouží vysvětluje Martin ve zvláštním videu: Principem budiž jednoduchost, obyčejnost.

Od meditace jedna k meditaci dva přecházíme, až když vznikne opravdový vnitřní impuls posunout se dál. Odpovědnost je na praktikujícím, kdy přejde k dalšímu stupni meditace. 

Může to být za týden, ale spíše za dva nebo za měsíc. Důležitá je opravdovost a upřímnost v tom, jak se praktikující hodnotí, zda daný stupeň již zvládl. 

Seznam meditací, které se naučíte:

 • 1) Usazení (5 minut - 2x denně)
 • 2) Plynutí dechu (5-10 minut - 2x nebo vícekrát denně)
 • 3) Plynutí jevů (5-10 minut - 2x nebo vícekrát denně)
 • 4) Uvolnění (10 - 15 minut - 2x denně)
 • 5) Bytí v rozhlehlosti (15 minut - 1-2x denně)
 • 6) Bytí v sounáležitosti (15 minut - 1-2x denně)
 • 7) Spočinutí v uvolnění (15 minut - 1-2x denně)

Tento on-line kurz obsahuje zhruba 3 hodiny videí a praktických cvičení. Pokud byste chtěli získat tyto zkušenosti při osobní práci s terapeutem, zaplatili byste přibližně 5.000 Kč. V kurzu máte vše za podstatně výhodnější cenu.

 

Navíc získáte přístup do soukromé skupiny na Facebooku, kde sdílíme naše zkušenosti a odpovídáme na vaše dotazy. V kurzu je navíc možnost pokládat otázky do komentářů pod lekcemi na které odpovídám já ve spolupráci s Martinem.

Tyto praxe pocházejí od Velké Černé Matky Throma Nagmo: Každý, kdo se s nimi setká a bude je upřímně následovat, je pod mojí ochranou. Během praxe 
a kdykoli na mě pomyslí, jsem přítomna. Praxe jsou určeny těm, kteří se chtějí zbavit nevědomosti, tuposti a negativní karmy. Jsou předávány z lásky 
a hlubokého soucitu ke všem cítícím bytostem. Jsou velký požehnáním pro všechny, kteří se s nimi setkají. S praxemi budiž zacházeno s úctou, jsou vyjádřením nejvnitřnější podstaty každé bytosti. Jsou předány z mého srdce přímo do vašeho srdce. Pečeť prázdnoty.

Motta:

 • „Uvnitř každého z nás, je ticho. Ticho tak rozsáhlé, jako vesmír. A když zažíváme toto ticho, vzpomeneme si, kdo jsme.“ Gunilla Norris
 • „Meditace je cestou, která Vám pomůže uvolnit poklady sebelásky, která odpočívá hluboko ve Vás.“ Pat Rodegast
 • „Meditace má výrazný vliv na všechny biologické markery stresu. Snižuje vysoký krevní tlak, zpomaluje kornatění tepen, posiluje imunitní systém, zvyšuje produkci endorfinů a také melatoninu, což je účinný antioxidant, který ničí volné radikály.“  
 • „Když lidé meditují, jsou tvořivější a nápaditější.“ David Michie

Pro koho je kurz určen

 • Pro ty, kteří si potřebují navýšit osobní sílu a sebevědomí
 • Pro ty, kteří si potřebují zlepšit své duševní, emoční a fyzické zdraví
 • Pro ty, kteří chtějí zažívat vnitřní radost a štěstí
 • Pro ty, kterým nevyhovuje jejich současná situace
 •  Pro ty, které brzdí strach v každodenním životě, ničí jim zdraví a kazí každodenní pohodu
 • Pro ty, kteří chtějí své staré nevyhovující vzorce vyměnit za lepší

Pro koho kurz není určen

 • Kurz není určen pro ty, kteří chtějí výsledek hned. Práce se strachy vyžaduje trpělivost a systematické úsilí.
 • Kurz nenahrazuje odbornou lékařskou péči. Kurz není určen osobám s psychickou labilitou, panickými ataky a úzkostnými stavy a pro ty, kteří užívají psychofarmaka.

Seznam technik, které se naučíte:

 • Praktická cvičení pro práci se strachy
 • Orientace, usazení, bezpečí
 • Seberegulace pomocí zdrojů
 • Meditace na rozvoj milující laskavosti
 • Cvičení na zvědomění si vlastních strachů
 • Stanovení si záměru
 • Dovolení si nových postupů
 • Dechová cvičení

Kurz „Jednoduché meditace od Velké Černé Matky“

Výhodný balíček „Jednoduché meditace od Velké Černé Matky“ + Kurz „Jak pracovat s emocemi a transformovat svoje strachy“
4 300 Kč
3 400 Kč
časově neomezeno
Kurz je už natočený. Teď je ve střižně. Jeho uvedení plánujeme v druhé polovině května. Pokud se časem rozmyslíte, že kurz nechcete, máte právo na 30 denní vrácení peněz bez udání důvodu a to od doby uvedení kurzu, nebo kdykoliv dříve.

Rozhovor s Martinem Srdcem o tom, jak pracovat s emocemi a transformovat své strachy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video