Konzultace

Konzultace na vaše aktuální životní témata. Jedná se o čistě terapeutistickou práci, která má za cíl posun klienta ve vnímání sebe a svého okolí.

Osobně jsem si v životě prošel mnoha nepříjemnými zkušenostmi a zážitky. Včetně toho, že mi 4. 6. 2006 spadnul na hlavu strop v hotelu v Londýně, který se jmenoval Wake up (Probuď se). A tak se i časem stalo. Z ředitele mobilní divize v Alcatelu ČR/SK a z manažera pracujícího 10 let v Nokia na pozici prodeje mobilních telefonů operátorům, na člověka, kterého zajímalo víc než pilulka od psychologa. Videa a rozhovory o tom jsou zde, včetně rozhovorů pro Hospodářské noviny a Forbes NEXT.

 Jen osobní prožitky mě ale dokázaly posunout dále a mít vlastní zkušenost. Lidem, kteří se potřebují „pohnout dál“ a jsou například nešťastní ve vztahu, osobním životě, práci, nebo jsou nějaký způsobem nemocní, či mají problémy s náhodnými úrazy, nabízím konzultace nad jejich aktuálními tématy.

Ceny:

Zavolejte si, nebo napište pro úvodní telefonickou, nebo Zoom/Skype konzultaci zdarma! 

=> Konzultace 60 minut - cena 2.000 Kč

Storno podmínky: 50% z ceny konzultace, pokud je zrušení konzultace méně než 24 hod. předem a není závažný zdravotní, či rodinný důvod. 

Konzultace je možné vést i přes Zoom, Skype, WhatsApp apod. 

REFERENCE: Prošel jsem oba dva on-line kurzy probuzení a Transformační balíček "7 klíčů ke štěstí" a můj život se výrazně změnil. Během mnohaleté duchovní praxe jem pochopil, že některé věci člověk má jakoby zastíněné a sám je nevidí, nic méně tyto věci se hlásí o slovo v ne moc příjemných životních situacích a lekcích. Dnešní doba vyžaduje plné soustředění se na přicházející energie a výzvy a je škoda plácat se na místě a ztrácet energii řešením problémů, které pramení z emočních poranění z různých období života, ranného dětství, prenatálu, rodových linií či minulých životů. Vláčíme spolu mnoho balastu, který nás brzdí a zbytečně připravuje o štěstí a hojnost. Ondřejovy Kurzy probuzení vykonaly opravdu velký kus práce, ale Transformační balíček 7 klíčů ke štěstí byl pro můj život zcela zásadní. Po každém sezení se můj život výrazně změnil k lepšímu, že až nechápu, jak je vůbec možné, že jsem nic podobného neabsolvoval už dávno. Situace v životě a v zaměstnání, které pro mě byly zdrojem obav z budoucnosti nenávratně zmizely. Přestal jsem se bát, že zůstanu bez prostředků, že příjdu o práci, že nedokážu splácet hypotéku, to vše je minulostí. Výrazně se zlepšily mé vztahy s rodiči a sourozenci. Jsem naprosto klidný a těším se na každý další den. Ondřeji, ještě jednou děkuji za úžasnou společnou práci při odblokování emočních zranění. Teprve teď mi dochází, kolik se toho v mém životě změnilo!
Adam