Transformační koučink

Jedině osobně poznané a prožité se počítá jako zkušenost. Jenže co když byla zkušenost špatná? Právě to je ale ta skvělá příležitost po poznání toho, co nesloužilo a odražení se ode dna. Čím jsme byli níž, tím můžeme výš. Jen potřebujeme průvodce a tím pro vás můžu být já.

Osobně jsem si v životě prošel mnoha nepříjemnými zkušenostmi a zážitky. Včetně toho, že mi 6. 6. 2006 spadnul na hlavu strop v hotelu v Londýně, který se jmenoval Wake up (probuď se). A tak se i časem stalo. Z ředitele mobilní divize v Alcatelu ČR/SK na člověka, kterého zajímalo víc než pilulka od psychologa. Videa a rozhovory o tom jsou zde.

 Jen osobní prožitky mě ale dokázaly posunout dále a mít vlastní zkušenost. Lidem, kteří se potřebují „pohnout dál“ a jsou třeba nešťastní ve vztahu, osobním životě, práci, nebo jsou nějaký způsobem nemocní, či mají problémy s úrazy, nabízím transformační koučink kombinovaný s terapií a prací s energiemi, v délce 7-mi konzultací.

Výhodou práce se mnou je, že pracuji i na energetické rovině, takže změny ve zdraví, životě, jsou rychlejší a doprovází je i častější synchronicity ve vašem životě. Za práci s energiemi, ale platím daň v podobě své životní energie a zdraví. Zároveň se neustále sebevzdělávám. Najít správný kompromis často není lehké, nicméně za cenu dovolené, či opravy auta, máte po skončení transformačního koučinku, nebo o-line kurzu, podstatně vyšší hodnotu do vašeho života. 

Ceny:

=> Transformační balíček "7 klíčů ke štěstí": 25.000 Kč. V jeho ceně je 7 konzultací v délce 90 minut. Jako dárek navíc dostanete on-line Kurz probuzení v hodnotě 3.600 Kč.

Ceny běžných konzultací:

=> 90 minutová konzultace (čištění emocí, karmických zátěží): 4.000 Kč

=> 60 minutová konzultace (měření proudění energie v těle, atd.): 2.000 Kč

=> nebo můžete využít můj on-line kurz Probuzení za 3.600 Kč, kde jsou ve video lekcích všechny techniky, které používám při své klientské praxi.

 

Zrušení konzultace méně než 24 hodin předem, či bez omluvy je za 100% storno poplatek.