Transformační koučink

Během posledních let jsem si prošel silnou životní transformací, která mě posunula od práce v korporaci k mému cíli - žít svobodný, spokojený a harmonický život. Pokud vás zajímá, jak najít svojí energii, efektivitu, klid, životní lásku a zdraví, rád vám ukážu cestu pomocí on-line kurzů, transformačního koučinku či pomoci se zdravím. Pracuji jako terapeut, transformační kouč, učitel tradiční Kaula jógy, ale mám i „léčitelské schopnosti“, které jsem objevil na jedné mých z cest po Indii.  

Osobně jsem si v životě prošel mnoha nepříjemnými zkušenostmi a zážitky. Včetně toho, že mi 4. 6. 2006 spadnul na hlavu strop v hotelu v Londýně, který se jmenoval Wake up (Probuď se). A tak se i časem stalo. Z ředitele mobilní divize v Alcatelu ČR/SK a z manažera pracujícího 10 let v Nokia na pozici prodeje mobilních telefonů operátorům, na člověka, kterého zajímalo víc než pilulka od psychologa. Videa a rozhovory o tom jsou zde, včetně rozhovorů pro Hospodářské noviny a Forbes NEXT.

 Jen osobní prožitky mě ale dokázaly posunout dále a mít neocenitelnou vlastní zkušenost. Lidem, kteří se potřebují „pohnout dál“ a jsou například nešťastní ve vztahu, osobním životě, práci, mají problémy se zdravím, či trpí na „náhodné“ úrazy, nabízím transformační koučink kombinovaný s psychologickou terapií a prací s energiemi, v délce 7-mi konzultací.

Za cenu dovolené, či opravy auta, máte po skončení transformačního koučinku, podstatně vyšší hodnotu do vašeho nového života, který se okamžitě promítá ve vyšší hladině vaší energie, zdraví a zdrojích pro spokojený život.

Kdy naposledy jste do sebe investovali nějaké prostředky, které vám mohou dopřát nový a lepší život? Nebo je pro nás stále důležitější mít pěkné auto, drahé dovolené a plnou skříň hezkých šatů a oblečení? Já jsem si na tuto otázku dávno odpověděl a proto jsem do svého osobního seberozvoje nainvestoval mnoho energie a prostředků. Seznam seminářů a školení, kterými jsem prošel je zde.  

Přijďte se nechat provést do vašeho nového života.  

Od srdce se na vás těším,

Ceny:

Zavolejte si, nebo napište pro úvodní telefonickou, nebo Zoom/Skype konzultaci zdarma ! 

=> Transformační balíček „7 klíčů ke štěstí“: 25.000 Kč. V jeho ceně je 7 konzultací v délce 90 minut. Balíček obsahuje všechny mé techniky, které ovládám a používám při práci s klienty. Cílem je vaše transformace do vašeho pravého já plného energie, zdraví a zdrojů. Jako dárek navíc dostanete on-line „Kurz probuzení“.

Konzultace je možné vést i přes Skype, Zoom. Účinek je stejný!

Volám sa Denisa a dlhé roky má trápila reuma. Lieky a injekcie už nezaberali. Vďaka uvedomení si chýb minulosti a zlých afirmacii, ktorými som kŕmila svoju myseľ a dušu reuma neutíchala, po začatí koučinku s pánom Ondrejom už po druhom sedení som už pocítila úľavu v opuchnutou kolene, akokeby niečo z neho odišlo, uvoľnilo sa, odpuchlo. Po ukončení koučinku môžem povedať, že reuma odišla a ja som sa oslobodila a vyletela z klietky ako voľné vtaca. Koučink vrelo odporúčam vďaka profesionálnej znalosti, ľudskému prístupu a hlavne snahe na sebe pracovať, poznať a nazrieť do 13.nastej komnaty môže pomôcť ďalším ľuďom k spokojnému životu . Lebo Pocit ľahkosti a radosti zo života aj vďaka vašej pomoci na nezaplatenie. Vesmír je rád keď sa človek podeli , tak si to nenechávajme pre seba to čo môže pomôcť druhým. Ešte raz veľká vďaka Ondrej
Denisa
REFERENCE: Prošel jsem oba dva on-line kurzy probuzení a Transformační balíček "7 klíčů ke štěstí" a můj život se výrazně změnil. Během mnohaleté duchovní praxe jem pochopil, že některé věci člověk má jakoby zastíněné a sám je nevidí, nic méně tyto věci se hlásí o slovo v ne moc příjemných životních situacích a lekcích. Dnešní doba vyžaduje plné soustředění se na přicházející energie a výzvy a je škoda plácat se na místě a ztrácet energii řešením problémů, které pramení z emočních poranění z různých období života, ranného dětství, prenatálu, rodových linií či minulých životů. Vláčíme spolu mnoho balastu, který nás brzdí a zbytečně připravuje o štěstí a hojnost. Ondřejovy Kurzy probuzení vykonaly opravdu velký kus práce, ale Transformační balíček 7 klíčů ke štěstí byl pro můj život zcela zásadní. Po každém sezení se můj život výrazně změnil k lepšímu, že až nechápu, jak je vůbec možné, že jsem nic podobného neabsolvoval už dávno. Situace v životě a v zaměstnání, které pro mě byly zdrojem obav z budoucnosti nenávratně zmizely. Přestal jsem se bát, že zůstanu bez prostředků, že příjdu o práci, že nedokážu splácet hypotéku, to vše je minulostí. Výrazně se zlepšily mé vztahy s rodiči a sourozenci. Jsem naprosto klidný a těším se na každý další den. Ondřeji, ještě jednou děkuji za úžasnou společnou práci při odblokování emočních zranění. Teprve teď mi dochází, kolik se toho v mém životě změnilo!
Adam
V rámci transformačního koučinku jsem si uvědomila sama sebe a dospěla. Chovala jsem se jako dítě, ale teď se chovám jako dospělý člověk skutky i jednáním. Děkuji!
Juliana