Transformační koučink

Během posledních let jsem si prošel silnou životní transformací, která mě posunula od práce v korporaci k mému cíli - žít svobodný, spokojený a harmonický život. Pokud vás zajímá, jak najít svojí energii, efektivitu, klid, životní lásku a zdraví, rád vám ukážu cestu pomocí on-line kurzů, transformačního koučinku či pomoci se zdravím. Pracuji jako terapeut, transformační kouč, učitel tradiční Kaula jógy, ale mám i „léčitelské schopnosti“, které jsem objevil na jedné mých z cest po Indii.  

Osobně jsem si v životě prošel mnoha nepříjemnými zkušenostmi a zážitky. Včetně toho, že mi 4. 6. 2006 spadnul na hlavu strop v hotelu v Londýně, který se jmenoval Wake up (Probuď se). A tak se i časem stalo. Z ředitele mobilní divize v Alcatelu ČR/SK a z manažera pracujícího 10 let v Nokia na pozici prodeje mobilních telefonů operátorům, na člověka, kterého zajímalo víc než pilulka od psychiatra. Videa a rozhovory o tom jsou zde, včetně rozhovorů pro Hospodářské noviny a Forbes NEXT.

 Jen osobní prožitky mě ale dokázaly posunout dále a mít neocenitelnou vlastní zkušenost. Lidem, kteří se potřebují „pohnout dál“ a jsou například nešťastní ve vztahu, osobním životě, práci, mají problémy se zdravím, či trpí na „náhodné“ úrazy, nabízím transformační koučink kombinovaný s psychologickou terapií a prací s energiemi, v délce 7 konzultací.

Za cenu dovolené, či opravy auta, máte po skončení transformačního koučinku, podstatně vyšší hodnotu do vašeho nového života, který se okamžitě promítá ve vyšší hladině vaší energie, zdraví a zdrojích pro spokojený život.

Kdy naposledy jste do sebe investovali nějaké prostředky, které vám mohou dopřát nový a lepší život? Nebo je pro nás stále důležitější mít pěkné auto, drahé dovolené a plnou skříň hezkých šatů a oblečení? Já jsem si na tuto otázku dávno odpověděl a proto jsem do svého osobního seberozvoje nainvestoval mnoho energie a prostředků. Seznam seminářů a školení, kterými jsem prošel je zde.  

Přijďte se nechat provést do vašeho nového života.  

Od srdce se na vás těším,

Osobní konzultace neposkytuji do odvolání.

Klientských příběhů za léta praxe již bylo mnoho a způsobují mi energetické, zdravotní a psychické problémy. Proto jsem na základě své mnohaleté klientské praxe vytvořil TRANSFORMAČNÍ KURZ, kde s mojí podporou dokážete změnit svůj život stejně jako ostatní účastníci tohoto kurzu. Tento kurz je jediný na trhu, který dokáže zároveň vyřešit vaše životní, pracovní, zdravotní a emoční problémy.

Přidejte se k těm, co to již dokázali, a zůčastnete se dalšího kurzu.

Referencí a příběhů uzdravení je tolik, že je dávám už jen na sociální sítě (FACEBOOK, YOUTUBE, INSTAGRAM, TIKTOK) a k TRANSFORMAČNÍMU KURZU ZDE NA WEBU

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ceny:

V transformačním koučinku spojuji všechny své dovednosti a životní know–how. Troufnu si s pokorou říct, že vám dokáži pomoct od všech trápení, která máte. Dosvědčují to desítky mých spokojených klientů, kteří se na mě obrátili jako na jejich poslední možnost poté, co vyzkoušeli snad všechno.

Pojďme se poznat
4 000 Kč
za 1 hodinu
Pro ty, kteří chtějí řešit jednu konkrétní věc a zakusit reálné účinky transformačního koučinku.
Balíček 7 konzultací
28 000 Kč
7 x 1 hodina
Balíček sedmi sezení transformačního koučinku. Pro ty, kteří chtějí řešit více oblastí nebo si dopřát životní změnu.

Konzultace je možné vést přes Skype, Zoom, nebo osobně. 

Storno podmínky: 100 % z ceny konzultace, pokud je zrušení konzultace méně než 24 hod. předem a není závažný zdravotní, společenský či rodinný důvod. Bohužel jsem toto opatření musel opět uvést v platnost kvůli tomu, že někteří lidé nerespektují čas a energii druhých lidí. Pokud nedorazíte na termín, či se včas neomluvíte, berete šanci dalším na uzdravení a transformaci.

Můj transformační koučink vám dokáže změnit život.

Co byste dali za to, aby vás nic nebolelo? Abyste měli šťastné vztahy? Abyste vy sami byli šťastní, spokojení a dělali ve svém životě to, pro co jste sem přišli? Měli mnohem více energie?

Jakou cenou pro vás má šťastný a spokojený život bez bolesti?

Nabízím vám v tuto chvíli možnost té nejlepší investice - sám do sebe. Začněte konečně myslet na sebe a věnujte si možnost opravit svůj život jednou pro vždy. Připravil jsem pro vás dva balíčky a už teď se na vás těším a na to, jak spolu změníme váš život.

Dlouho jsem hledal cestu jak místo různých seminářů a čtení knih začít opravdu prakticky pracovat se svými starými bolestmi, zraněními, bloky a negativními emocemi. Transformační koučink je výborný způsob jak se bez vytáček ponořit do těch temnějších zakouti své duše, uvědomit si co se tam skrývá a tento svůj prostor začít čistit. Moc děkuji za otevření této cesty.
Honza
Volám sa Denisa a dlhé roky má trápila reuma. Lieky a injekcie už nezaberali. Vďaka uvedomení si chýb minulosti a zlých afirmacii, ktorými som kŕmila svoju myseľ a dušu reuma neutíchala.

Po začatí koučinku s pánom Ondrejom už po druhom sedení som už pocítila úľavu v opuchnutou kolene, akokeby niečo z neho odišlo, uvoľnilo sa, odpuchlo. Po ukončení koučinku môžem povedať, že reuma odišla a ja som sa oslobodila a vyletela z klietky ako voľné vtaca.

Koučink vrelo odporúčam vďaka profesionálnej znalosti, ľudskému prístupu a hlavne snahe na sebe pracovať, poznať a nazrieť do 13.nastej komnaty môže pomôcť ďalším ľuďom k spokojnému životu . Lebo Pocit ľahkosti a radosti zo života aj vďaka vašej pomoci na nezaplatenie. Vesmír je rád keď sa človek podeli , tak si to nenechávajme pre seba to čo môže pomôcť druhým. Ešte raz veľká vďaka Ondrej
Denisa
Prošel jsem oba dva on-line kurzy probuzení a Transformační balíček „7 klíčů ke štěstí" a můj život se výrazně změnil. Během mnohaleté duchovní praxe jsem pochopil, že některé věci člověk má jakoby zastíněné a sám je nevidí, nic méně tyto věci se hlásí o slovo v ne moc příjemných životních situacích a lekcích. Dnešní doba vyžaduje plné soustředění se na přicházející energie a výzvy a je škoda plácat se na místě a ztrácet energii řešením problémů, které pramení z emočních poranění z různých období života, raného dětství, prenatálu, rodových linií či minulých životů. Vláčíme spolu mnoho balastu, který nás brzdí a zbytečně připravuje o štěstí a hojnost.

Ondřejovy Kurzy probuzení vykonaly opravdu velký kus práce, ale Transformační balíček 7 klíčů ke štěstí byl pro můj život zcela zásadní. Po každém sezení se můj život výrazně změnil k lepšímu, že až nechápu, jak je vůbec možné, že jsem nic podobného neabsolvoval už dávno. Situace v životě a v zaměstnání, které pro mě byly zdrojem obav z budoucnosti nenávratně zmizely. Přestal jsem se bát, že zůstanu bez prostředků, že přijdu o práci, že nedokážu splácet hypotéku, to vše je minulostí. Výrazně se zlepšily mé vztahy s rodiči a sourozenci. Jsem naprosto klidný a těším se na každý další den.

Ondřeji, ještě jednou děkuji za úžasnou společnou práci při odblokování emočních zranění. Teprve teď mi dochází, kolik se toho v mém životě změnilo!
Adam
V rámci transformačního koučinku jsem si uvědomila sama sebe a dospěla. Chovala jsem se jako dítě, ale teď se chovám jako dospělý člověk skutky i jednáním. Děkuji!
Juliana