Online kurz

„Bolesti zad, neboli „beder“ a další problémy v této oblasti

Pro koho je tento kurz? 

 • Trpíte na bolesti zad v oblasti beder/v kříži? 
 • Trápí vás ženské ženské problémy? 
 • Máte bolestivé menstruace?
 • Nedaří se Vám otěhotnět?
 • Prožíváte problémy při přechodu?
 • Máte problémy s prostatou? S erekcí?

Ukázka: úvodní díl do semináře a vysvětlení pro koho je určený

Kdo jsem a co dělám?

Ondřej Suchopár
43 let, transformační kouč, terapeut, učitel tradiční Kaula tantra jógy a muž s darem léčit lidi a zvířata. Jsem asi jediný člověk, kterému spadnul na hlavu strop v hotelu Wake Up „Probuď se“. Stalo se to ve spánku, 4. června 2006 v Londýně. Tahle rána, která mě  málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z ředitele divize mobilních telefonů Alcatel ČR/SK a vrcholového manažera prodeje mobilních telefonů ve společnosti NOKIA se stal muž, který nalezl sám sebe a cíl svého života. Po návštěvě Indie v roce 2009 jsem zjistil, že věci jsou jinak, než se mohou zdát na povrchu. Absolvoval jsem mnoho seminářů a výcviků specializovaných na terapie, práci s emocemi a energiemi a na pomoc se zdravím a bolestmi u lidí i zvířat. Zároveň jsem se stal instruktorem tradiční a původní Kaula tantra jógy, která je pro mě nezbytným doplňkem života. Nejčastěji pomáhám klientům s transformačním koučinkem a s bolestmi v těle a onemocněními. Cílem je cesta do vašeho pravého já, plného energie, zdraví, zdrojů a kvalitních partnerských vztahů. Za svoji 5-letou praxi jsem pracoval s více než tisícovkou klientů v denní práci a v on-linech kurzech. 

Jak to funguje?

Tento kurz probíhá formou přednášek a cvičení na soukromém Youtube/Vimeo kanálu.

Kurz obsahuje 3 lekce a více než 3,5 hodiny povídání o emočních zátěžích v této oblasti. 

Navíc získáte přístup do soukromé skupiny na Facebooku, kde sdílíme naše zkušenosti a odpovídáme na vaše dotazy. V kurzu je navíc možnost pokládat otázky do komentářů pod lekcemi na které odpovídám.

 

Pro koho je tento kurz určen

 • Pro ty, kteří se chtějí opět probouzet bez bolesti zad 
 • Pro ženy, které si chtějí zlepšit funkce ženských orgánů 
 • Pro ženy, které chtějí otěhotnět 
 • Pro ženy v období přechodu 
 • Pro muže, které trápí problémy s prostatou a únikem moči a chtějí zlepšit erekci
 • Pro ty, kteří si chtějí uvědomit své hranice v osobním životě
 • Pro ty, kteří si chtějí emočně zpracovat své dětství a současný život

Pro koho kurz není určen

 • Kurz není určen pro ty, kteří chtějí výsledek beze snahy. Práce se emocemi vyžaduje trpělivost a hledání vlastní „emočních klíčů“ dle mého návodu.
 • Kurz nenahrazuje odbornou lékařskou péči. Kurz není určen osobám s psychickou labilitou, panickými ataky a schizofrenií!
 • POZOR: V kurzu se pracuje s emocemi a bolestmi v těle! Při práci v kurzu, a po něm, je možné krátkodobé zhoršení emočního, psychického a fyzického stavu. V případě obtíží vyhledejte mě, lékaře či terapeuta, anebo psychologa.

Rozhovor o tom, proč nás bolí tělo

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Zdravím Vás Ondřeji, chtěla jsem Vám dát zpětnou vazbu na Váš kurz „Bolesti zad - beder“, který jsem si u Vás zakoupila před měsícem. Je to neuvěřitelné, ale bolesti se téměř ztratily a cítím se báječně. Zkoušela jsem RUŠ, Autopatii, EFT, regrese, tělové svíce, jsem hodně akční, takže pravidelně cvičím (posilovna), přímo nutností je pro mě běhat, jsem štíhlá a ohebná, takže by mě nemělo nic bolet, když tělo tužím pohybem, cvičením i stravou a přesto od 42 let trpím bolestí páteře (v různých místech a v různých intervalech). Ty bolesti byly původně na stupnici 10, začalo to před 5 lety. Já sama jsem je dokázala stáhnout během těch 5 let pouze na stupeň 7, ale s Vaší pomocí během měsíce spadly na stupeň 2 - 3! Což je úžasné! Moc děkuji! Pozn. OS: paní si poté objednala ZOOM konzultaci na které jsem se dozvěděl, že bedra už jsou úplně bez bolesti.
Kristýna

Online kurz „Bolesti zad a další problémy v této oblasti“

Online kurz „Bolesti zad“
1700 Kč