Problémy s prostatou, problémy s plodností a erekcí

Představte si, že v rukách máte „léčebný“ nástroj pro sebe, svou rodinu, přátele, sousedy, komunitu kolem vás...

možná vám to bude povědomé

Začínáte kašlat, bolí vás na hrudi a vy si říkáte: „Ajaj to bude zánět průdušek, to bude zase týden na antibiotikách a týden marodní. Ach jo. “

Představte si, že to jde i jinak

Bez antibiotik, bez týdne v posteli. Tak, že jeden den poležíte a další den jste již s 90% energií v práci. A to nemluvím jen o vašich neduzích. Představte si třeba takový průběh „nemoci“ u vašich dětí, rodičů, prarodičů...

Proč byste měli vstoupit do kurzu sanjeevini?

A jak jsem sám na sobě poprvé zažil léčení Saanjevini + malá ochutnávka toho co v kurzu najdete... 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Poznámka k videu: Kurz Probuzení 1 a 2 jsem transformoval na plnohodnotný kurz práce s emocemi s názvem Transformační kurz.

sanjeevini techniku jsem „přivezl“ z indie

Frekvenční pomoc se zdravím Sanjeevini pochází z Indie, kde jsem ho studoval. Jedná se programování média informací.

Léčení nemůže ublížit a můžete ho kombinovat s jakýmikoliv léky. Je to jen informace v médiu, která nese frekvenci na pomoc s vašim zdravím. 

Sanjeevini je dostupné pro většinu lidských, ale i zvířecích nemocí:

Sami si můžete připravovat jakékoliv médium naplněné informací pro danou nemoc nebo část těla. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány a části těla.

 • alergie
 • průdušky (bronchitida)
 • migrény
 • revma
 • artritida
 • štítná žláza
 • astma
 • cukrovka
 • epilepsie
 • menstruační problémy
 • pubertální stavy a hyperaktivita
 • problémy s řečí
 • Parkinson
 • Dawnův syndrom
 • demence
 • schizofrenie
 • pocení
 • leukémie
 • rakovina
 • problémy se spaním
 • plísňové infekce
 • závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy)
 • vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby)
 • odstranění fluoru
 • vztek
 • lepší paměť
 • Krohnova nemoc
 • deprese
 • odpuštění
 • emocionální potíže atd.

Reference od klientky. Léčení funguje na lidi i na zvířata.

Ahoj Ondro,

musím Ti napsat své zkušenosti se Sanjeevini, jsem zcela šokovaná, jak Sanjeevini funguje, ale opravdu. Začala jsem u své fenky, je jí 11 let a z ničeho nic přestala slyšet, neslyšela příchod domů, otevření dveří, na zavolání nereagovala, tleskala jsem nad ní a nic. Na veterině mi samozřejmě řekli, že na hluchotu u staršího psa nic není a dali mi léky na prokrvení. Začala jsem používat posunky rukou pro neslyšící, asi týden.

Pak jsem jí namíchala Sanjeevini na všechny její neduhy a hlavně na hluchotu. První pozitivní změna přišla hned do druhého dne, kdy přestala mít problém s močovým měchýřem, ale co následovalo, do 3 dnů mi začala slyšet! Je to zhruba už měsíc.

Minulý týden ze dne na den další příhoda, kňučela bolestí při vstávání, zřejmě problém s přední packou a svalem či šlachou, celý den jen polehávala a spala, už jsem chtěla jít na veterinu na vyšetření, ale nevzdala jsem to. Použila jsem rozléčené Sanjeevini a přimíchala další nemoci a části těla, po celý den jí pouštěla léčivé frekvence. Neskutečné, na druhý den bez bolesti! Je to pro nás opravdu zázrak! Děkuji za něj a chci jen za sebe říct, že je Sanjeevini dost opomíjeno, ale možná také ještě nepřišel jeho správný čas na frekvenční léčení... i když... Takže díky moc za takové dary! Pro mne byl zázrak, že fenka začala slyšet!

Hezký den, Gabriela 

sanjeevini nastartuje autoimunitní procesy

Systém je vhodný jako pomoc se zdravím. Můžete ho kombinovat s klasickými alopatickými léky a nemůžete se nikdy předávkovat!

V Indických podmínkách, kde jsou západní léky velice drahé, se tento systém uchytil, stejně tak jako na celém světě a to pro svou jednoduchost a účinnost. Jen v německy mluvících zemích ho praktikuje na 40.000 lidí.

Celý systém je vlastně programování média

Programují se ideálně prázdné homeopatické pilulky, voda, nebo jako náhrada obyčejné antiperle. Médium položíte na dané obrázky. Kombinace se skládají postupně dle daného pořadí pro různé typy onemocnění. Do média se dostane frekvence obrázku a informace pro dané onemocnění. Je to jednoduché a funguje to. Dnes by se tomu dalo říct kvantová pomoc se zdravím. 

Upozornění: Sanjeevini není náhradou za klasickou alopatickou léčbu a léky doporučené lékařem. Vždy konzultujte svůj zdravotní stav s lékařem.

Zakoupením kurzu podpoříte mojí další práci na profesionálních překladech.

ukázka techniky programování média

osobně mám vyzkoušeno,

že jsem se mnohokrát dokázal vyhnout použití antibiotik při zánětu průdušek. Tato technika dodá informace pro tělo po kterých se nastartují autoimunní procesy, které doprovází zvýšené teploty. Tím ovšem neříkám, že nemáte brát antibiotika. Můžete ale jejich účinek podpořit tímto frekvenčním systémem

Já používám nejčastěji Sanjeevini kombinace na bronchitidy a opary. Vše je většinou za dva tři dny pryč. První den zvýšená teplota až horečka, kterou nesnižuji, druhý den nemoc odeznívá a třetí den jsem většinou v pořádku. Navíc můžete tímto systémem pomáhat nejen lidem, ale i zvířatům.

„léčebný“ nástroj pro sebe, svou rodinu, přátele... můžete mít již dnes

co vše v kurzu najdete

 • 1
  SANJEEVINI KNIHA
  průvodce zdravým životním stylem
 • 2
  SANJEEVINI LÉČENÍ
  a jak na něj
 • 3
  SANJEEVINI (SSC)
  vybrané kombinace léčení
 • 4
  SANJEEVINI KARTY
  části těla (BSP)
 • 5
  SANJEEVINI KARTY
  nemoci (DS)
 • 6
  KARTY
  na přenos
 • 7
  MULTIPLIKAČNÍ A PŘENOSOVÁ KARTA

Postup objednávky:

Nejvhodnější je platba kartou, nebo online bankovním převodem. Přijdou vám ihned přihlašovací údaje.

Ze Slovenska  platba online bankovním převodem nefunguje! Plaťte kartou, nebo převodem, prosím.

 

 1. Bankovní převod trvá 1-2 dny a pokud je víkend, do pondělí. Je to nejméně vhodná platba z hlediska rychlosti a pohodlnosti použití. Zároveň dokud se platba nespáruje, čekáte na přihlašovací údaje.
 2. Po skončení platby počkejte na email s potvrzení platby a fakturou  a na email s přihlašovacími údaji, které si pak můžete změnit.
 3. Při platbě ze zahraničí (mimo Slovensko), používejte prosím platební karty. Je to opět rychlejší a pohodlnější.

 

Kdyby vám nepřišly přihlašovací údaje, kontaktujte mě, prosím ondrej@ondrejsuchopar.cz

 

Přihlašovací hesla prosím nepřeposílejte.

 

objednávka

Seznam kombinací Sanjeevini v kurzu pro jednotlivé části těla a orgány:

Seznam dalších kombinací Sanjeevini léčení v kurzu pro jednotlivá onemocnění:

Sanjeevini

Frekvenční pomoc se zdravím Sanjeevini pochází z Indie, kde jsem ho studoval. Jedná se programování média informací. Léčení nemůže ublížit a můžete ho kombinovat s jakýmikoliv léky. Je to jen informace v médiu, která nese frekvenci na pomoc s vašim zdravím. 

Video o léčení systémem Sanjeevini (sandževini) 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Frekvenční pomoc se zdravím Sanjeevini (Indie) - sami se naučíte si vytvářet si jednoduše léčení pro 260 nemocí a 60 částí těla. Součástí této elektronické knihy a video kurzu je i oddíl v knize o životním stylu a dietě. E-book má celkem 131 stran.

Reference od klientky. Léčení funguje na lidi i na zvířata.

Ahoj Ondro,

musím Ti napsat své zkušenosti se Sanjeevini, jsem zcela šokovaná, jak Sanjeevini funguje, ale opravdu. Začala jsem u své fenky, je jí 11 let a z ničeho nic přestala slyšet, neslyšela příchod domů, otevření dveří, na zavolání nereagovala, tleskala jsem nad ní a nic. Na veterině mi samozřejmě řekli, že na hluchotu u staršího psa nic není a dali mi léky na prokrvení. Začala jsem používat posunky rukou pro neslyšící, asi týden. Pak jsem jí namíchala  Sanjeevini na všechny její neduhy a hlavně na hluchotu. První pozitivní změna přišla  hned do druhého dne, kdy přestala mít problém s močovým měchýřem, ale co následovalo, do 3 dnů mi začala slyšet!!!!! Je to zhruba už měsíc. Minulý týden ze dne na den další příhoda,  kňučela bolestí při vstávání, zřejmě problém s přední packou a svalem či šlachou, celý den jen polehávala a spala,  už jsem chtěla jít na veterinu na vyšetření, ale nevzdala jsem to.Použila jsem rozléčené Sanjeevini a přimíchala další nemoci a části těla, po celý den jí  pouštěla léčivé frekvence. Neskutečné, na druhý den bez bolesti! Je to pro nás opravdu zázrak!!! Děkuji za něj a chci jen za sebe říct, že je Sanjeevini dost opomíjeno, ale možná také ještě nepřišel jeho správný čas na frekvenční léčení...i když ... Takže díky moc za takové dary!!!! Pro mne byl zázrak, že fenka začala slyšet!!

Hezký den, Gabriela 

Sanjeevini (sandževini) je technika, kterou jsem si přivezl z Indie. Sami si můžete připravovat jakékoliv médium naplněné informací pro danou nemoc nebo část těla. Sanjeevini je dostupné pro většinu lidských, ale i zvířecích nemocí: alergie, průdušky (bronchitida), migrény, revma, artritida, štítná žláza, astma, cukrovka, epilepsie, menstruační problémy, pubertální stavy a hyperaktivita, problémy s řečí, Parkinson, Dawnův syndrom, demence, schizofrenie, pocení, leukémie, rakovina, problémy se spaním, plísňové infekce, závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy), vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby), odstranění fluoru, vztek, lepší paměť, Krohnova nemoc, deprese, připojené entity, odpuštění, emocionální potíže atd. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány a části těla.

Systém je vhodný jako pomoc se zdravím. Můžete ho kombinovat s klasickými alopatickými léky a nemůžete se nikdy předávkovat!

V Indických podmínkách, kde jsou západní léky velice drahé, se tento systém uchytil, stejně tak jako na celém světě a to pro svou jednoduchost a účinnost. Jen v německy mluvících zemích ho praktikuje na 40.000 lidí.

Osobně mám vyzkoušeno, že jsem se mnohokrát dokázal vyhnout použití antibiotik při zánětu průdušek. Tato technika dodá informace pro tělo po kterých se nastartují autoimunní procesy, které doprovází zvýšené teploty. Tím ovšem neříkám, že nemáte brát antibiotika. Můžete ale jejich účinek podpořit tímto frekvenčním systémem. 

Já používám nejčastěji Sanjeevini kombinace na bronchitidy a opary. Vše je většinou za dva tři dny pryč.... První den zvýšená teplota až horečka, kterou nesnižuji, druhý den nemoc odeznívá a třetí den jsem většinou v pořádku. Navíc můžete tímto systémem pomáhat nejen lidem, ale i zvířatům!

Celý systém je vlastně programování média. Programují se ideálně prázdné homeopatické pilulky, voda, nebo jako náhrada obyčejné antiperle :-). Médium položíte na dané obrázky. Kombinace se skládají postupně dle daného pořadí pro různé typy onemocnění. Do média se dostane frekvence obrázku a informace pro dané onemocnění. Je to jednoduché a funguje to. Dnes by se tomu dalo říct kvantová pomoc se zdravím. 

Upozornění: Sanjeevini není náhradou za klasickou alopatickou léčbu a léky doporučené lékařem. Vždy konzultujte svůj zdravotní stav s lékařem.

Zakoupením kurzu podpoříte mojí další práci na profesionálních překladech.

Seznam dalších kombinací Sanjeevini léčení v kurzu pro jednotlivá onemocnění je zde:

 

Seznam kombinací Sanjeevini v kurzu pro jednotlivé části těla a orgány je zde:

A takto vypadají kvantové symboly na které přikládáte médium (např. prázdné homeopatické pilulky, vodu, či obyčejné Antiperle apod.)