Stáhněte si e-knihu zdarma 

E-kniha - Zdravý životní styl podle indických nauk. 

Chcete shodit jako já 19 kg, zlepšit svoje zdraví a imunitu organismu? Stáhněte si zdarma tuto elektronickou knihu o 44 stranách. Dá vám jasný návod ke správnému stravování a životnímu stylu podle staroindických nauk.

K systému Sanjeevini (čti sandževini) jsem se dostal na své cestě v Indii. Je to velmi jednoduchý a účinný systém pomoci se zdravím, který je populární po celém světe a jen v německy mluvících zemích ho učí a používá na 40.000 lidí. 

Tato e-kniha  je malou ochutnávkou zdravého životního stylu, ale je i hezkým úvodníkem k tomu, abychom si uvědomili jaký stravovací návyk nám v životě může dělat potíže.

Tato e-kniha je pouze o výživě a zdravém životním stylu.

O autorovi

Ondřej Suchopár, 44 let, transformační kouč, terapeut, učitel tradiční Kaula tantra jógy a specialista na bolesti a onemocnění. Jsem asi jediný člověk, kterému spadnul na hlavu strop v hotelu Wake Up „Probuď se“. Stalo se to ve spánku, 4. června 2006 v Londýně. Tahle rána, která mě  málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z ředitele divize mobilních telefonů Alcatel ČR/SK a vrcholového manažera prodeje mobilních telefonů ve společnosti NOKIA se stal muž, který nalezl sám sebe a cíl svého života.

Po návštěvě Indie v roce 2009 jsem zjistil, že věci jsou jinak, než se mohou zdát na povrchu. Absolvoval jsem mnoho seminářů a výcviků specializovaných na terapie, práci s emocemi a energiemi a na pomoc se zdravím a bolestmi u lidí i zvířat. Zároveň jsem se stal instruktorem tradiční a původní Kaula tantra jógy, která je pro mě nezbytným doplňkem života.

Nejčastěji pomáhám klientům s transformačním koučinkem, s bolestmi v těle a onemocněními.

Cílem je cesta do vašeho pravého já, plného energie, zdraví, zdrojů a kvalitních partnerských vztahů. Za svoji 5-letou praxi jsem pracoval s více než tisícovkou klientů v denní práci a s dalšími v on-linech kurzech

Natáčím pro vás videa o každodenní praxi na YT & Insta & dělám rozhovory

 Chcete dostávat nová videa, e-booky zdarma, či termíny na semináře a nové online semináře?

 

Zadejte níže svůj email, nebo si mě přidejte na sociálních sítích