Kurz probuzení 1 a 2 za výhodnou cenu - akce  skončila

Za vším je vzorec - naše dětství, dospívání a naše současné chování mají vliv na naše psychické a fyzické zdraví a jsou součástí naší karmy. Společně se naučíme mnoho jednoduchých a funkčních technik, které používám při své práci s klienty, jak tyto situace a zatížení čistit. 

Ukázka jedné z technik z Kurzu Probuzení

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vážení a milí diváci Cest k sobě. Společně s týmem „Cest“ jsem pro Vás připravil speciální dárek. Kurz Probuzení 1&2 za extra speciální Vánoční cenu /akce pro úspěch prodloužena do 31.1.2020/ 🙂 A proč kurz? Hýčkat a léčit se můžete naučit nejen sami sebe, ale i svou rodinu a blízké.

Váš nový začátek – vaše Probuzení. Osvojíte si nejen něco z psychologie, ale i z léčení, technik pro šťastnější rodinné vztahy a pro lepší prožívání vašeho bytí, které je často spojeno i se změnami v práci a v osobním životě. Zároveň se naučíte jak léčit a pomáhat ostatním!

Kurz jsem pojmenoval „Probuzení“, podle toho, že mi 6. 6. 2006 spadl na hlavu strop v hotelu Wake up (Probuď se) v Londýně. A byla to rána, která odstartovala mojí cestu. 3 roky potom jsem se tenkrát, ještě jako obchodní ředitel mobilní divize Alcatelu ČR/SK, ocitl v Indii a zažil několik paranormálních zážitků s místními duchovními průvodci. Bylo to velmi, velmi zajímavé. Obzvláště pro pragmatika z korporace. A změna a otázky přišly a stále hledám a učím se a budu až do konce svých dnů. V kurzu máte výsledek celé mé cesty, která je nyní dlouhá 10 let a desítky prožitých seminářů, práce s lidmi atd. Víc se můžete dozvědět na mém webu www.ondrejsuchopar.cz.

O čem práce v kurzu je?

Budeme si uvědomovat životní prožitky našich emocí, budeme odpouštět, ale hlavně budeme pomocí energetických léčitelských technik čistit centra energie v těle, tzv. čakry. Tam jsou zapsány naše emoce, které dané centrum zpomalují. Představte si, že to je něco jako zanesený olejový filtr v autě. Někdo ho občas musí vyčistit. Ale jak? Jak mít opět radost ze života, plno energie, být bez bolestí a s novými životními zkušenostmi, či partnery? Proto je tu kurz, kde se to naučíte nejenom pro sebe, ale i pro ostatní. Protože proč? Protože si rádi pomáháme, že? 🙂

Jak je to s karmickými a emočními zátěžemi?

Jsou to pro mě projevené životní zkušenosti v této inkarnaci, které jsou předem dané před naším narozením v této inkarnaci. Společně ale můžeme všemu starému a nefunkčnímu poděkovat za životní zkušenost, která se jako jediná prožitá počítá v tomto životě na planetě Zemi, a jít dál s restartem svého zdraví a života bez dalších bolestí či negativního prožívání emocí v těle. Je to totiž tak, že pokud ve svém životě chcete vytvořit novou realitu, musíte nejdřív opustit tu starou realitu, která Vám už neslouží. Do sklenice vody, která je již plná, nemůže nalít další vodu. Tato sklenice musí být nejdříve vyprázdněna a naplněna zdravými emocemi a novou realitou.
K přirovnání ještě rád používám jedno indické přísloví: „Karmu si můžete představit jako provaz, za který je kráva přivázána ke stromu. Jenže ona neví, že ten provaz může být delší.“

Vaši starou realitu budeme společně „vylévat“ pomocí technik, které jsou na energetické úrovni. Hovořím o tom v jednom ze svých rozhovorů. Když jsem se jednou vrátil z Indonésie, můj počítač za celou dobu ve vlhku zkorodoval. Musel na opravu a já si na konzultaci s klientkou z Irska musel vzít starý počítač s horším displejem. A mělo to tak být, protože při vyslovení posledního slova pro odblokování prožitých emocí, klientce najednou kolem hlavy začalo rychle létat takové malé světýlko. Bylo velké zhruba jako nehet a neuvěřitelnou rychlostí poletovalo kolem hlavy. Už nikdy jindy jsem to neviděl. Starý počítač už dlouho nepoužívám. Citlivější lidé při tomto odblokování cítí různé pocity od toho, že něco brní v rukou, nohou až po přílivy energie, úlevu, apod.
Jedna klientka si nechala vytestovat od léčitelky, jak se podařilo odblokování její druhé čakry a ona řekla, že v tom místě vidí jak je nainstalován proud bílé energie, který vyživuje centrum. Je to tak, že centra emocí ve vašem těle budou podpořena, stejně jako vy na vaší cestě těmi nejbližšími ochránci z éterických světů a rodinami vaší duše.

Co všechno kurz obsahuje?

Do kurzu jsem dal vše, s čím pracuji denně ve své klientské praxi:

14 video lekcí, 444 minut videí
23 technik pro váš životní restart a zdraví
Více než 730 emočních a karmických zátěží v jednotlivých částech těla na zvědomění a vyčištění
E-book a video kurz Sanjeevini (čtěte sandževini) léčebných kódů pro 264 nemocí a 60 částí těla
E-book o zdravém životním stylu, dietě a receptů pro vaše zdraví (44 stránek)

Vážím vaší důvěry, proto dávám na kurz garanci vrácení peněz během 30 dnů bez udání důvodu. Nemáte co ztratit. Jen můžete získat novou zkušenost.

Chcete Kurz Probuzení darovat jako dárek? S radostí Vám zašlu dárkový certifikát na konkrétní jméno – kontaktujte mne na info@ondrejsuchopar.cz

Jako bonus máte k dispozici e-book zdarma ve kterém jsou zásady stravování z Indické knihy o léčení Sanjeevini (čti Sandževini). Po přečtení a podpoře mé ženy, která je sama vegetariánkou, jsem díky dodržování tipů z knihy shodil 19 kg. Ano, byla v tom i jóga, ale hlavní úspěch byla změna stravování, kterou si můžeme úplně jednoduše zkvalitnit a prodloužit život. A o tom je také tento kurz. Dát dohromady duši a tělo. Změny jsou ale snadnější, když se zbavíte starých nánosů.

Co se lidem běžně děje pro absolvování kurzu? Na to nejlépe odpoví pár recenzí z kurzu:

Dobrý den Ondřeji, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat. V květnu jsem u Vás absolvovala kurz. Velmi mi pomohl a v mém životě se začaly po několika měsících dít zázraky. Po nevydařeném podnikání, ztráty veškerého majetku, rozpadu manželství mi do života vstoupilo štěstí. Opět jsem našla chut’ žít a užívat si každého dne. Nemohla jsem dlouho najít životního partnera, žila jsem několik let sama s dcerou a odmítala život. Nyní mám partnera, kterého jsem si vysnila. I na další problémy, které mi vznikly, se našlo řešení. Čeká mě ještě hodně práce na sobě, ale nyní přijímám vše nově a lehce…… s radostí 🙂 S láskou, Eva

Po absolvovaní Ondrejového web semináru, sa akoby naštartovali “životné funkcie môjho života.” V mojom pracovnom živote sa projety, ktoré už dlhšie stáli rozbehli naozaj rýchlo a ľahko. Je to ako vymeniť si matné okuliare, za jasné a čisté. Tento jav pripisujem tomu, že Ondrejova terapia vás dostane vo svojim živote do prítomnosti. Taktiež som sa výrazne posunula v svojej terapeutickej práci, kde dokážem rýchlejšie a efektívnejšie pomáhať svojim klientov. Za toto a ešte oveľa viac Ondrejovi ĎAKUJEM Po absolvovaní web semmináru Kurz Probuzení, som cítila potrebu spracovať si jedenu tému aj priamo s Ondrejom. Bolo to pre mňa dôležité, pretože na terapii Ondrej skontroloval, ako som spracovala svoje témy na seminári. Úplne to sedelo a motivovalo ma to k ďalšej práci na sebe. A to je nesmierne dôležité. Nezastať. Martina
Díky vyčištění čaker 1-3 mě přestala bolet bedra. Je to neuvěřitelné! Moc děkuji. Lucie

Jsem tu pro vás jako terapeut a „léčitel“. Postupem času a vytížení jsem zjistil, že moje kapacita, pomoci ostatním tváří v tvář, má své meze. Proto jsem vytvořil kurz, kde si lidé mohou pomoci s většinou věcí sami. Dal jsem dohromady jednoduchý a účinný systém práce pomocí videí na internetu. Je to tak snadné jako sledovat televizi. V kurzu je vše, co pomáhá a co zároveň používám ve své praxi terapeuta. Každý z nás jede po létech na „půl plynu“ a často mu chybí energie, nebo ho už začínají trápit bolesti těla či nemoci. Přitom je celkem jednoduché se těchto problémů zbavit. Jen o tom lidé nevědí, či nevěří sami sobě v tom, že by to bylo možné.

Když jsem byl jednou u rodičů, povídali jsme si v rámci takového předvánočního rituálu, který je také zmíněn v kurzu, a tatínek pragmatický to člověk si přál, aby nebyli s mámou „líní“. Aby neodkládali věci na později. No a bylo před Vánoci a jejich přání se splnilo. Příští víkend přeskládali celou chatu 🙂 Nějak přišla energie a chuť to udělat.
Kurz je o tom, že se vám začnou dařit věci. Že budete stát uprostřed toku událostí a nebudete pořád někde lítat jak hadr na holi a třeba i sloužit dokola ostatním. Uvědomíte si společně vaší hodnotu a nastavíte své hranice.

S láskou a přáním úspěchů na vaší transformační cestě,

Ondřej

Kdo jsem a co dělám?

Jsem asi jediný člověk na světě, kterému spadnul na hlavu strop hotelu Wake Up - Probuď se. I proto je název tohoto kurzu „Probuzení“. Tato rána mě probudila a já teď pomáhám na cestě k „probuzení“ ostatním.
Tahle rána, která mě málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z vrcholového manažera se stal muž, který nalezl sám sebe. Nyní jsem dospěl do fáze, kdy dokážu své znalosti a schopnosti předávat dál, aby si mohlo pomoci více lidí.

Jak to funguje?

Celý kurz (1.0 & 2.0) obsahuje úvodní video a 13 video lekcí (23 technik pro váš životní restart a zdraví, 444 minut videí), 730 emočních a karmických zátěží na vyčištění a zvědomění, e-book Sanjeevini léčebných kódů pro 60 částí těla a 264 nemocíknihu o zdravém životním stylu, dietě a receptů pro vaše zdraví. 

Navíc získáte přístup do soukromé skupiny na Facebooku, kde sdílíme naše zkušenosti, jednou za čas dělám živé vstupy, odpovídám na vaše dotazy a provádím léčení. V kurzu je navíc možnost pokládat otázky do komentářů pod lekcemi na které odpovídám já, nebo další účastníci kurzu.

Kurz probíhá formou předem nahraných lekcí na Youtube. Má to výhodu v tom, že si sami určíte, kdy máte čas na svůj osobní rozvoj. Zároveň zůstávají zachovány energie a pocity při meditacích, čištění a léčení.

Motta:

 • „Karmu si můžete představit jako provaz, za který je kráva přivázána ke stromu. Jenže ona neví, že ten provaz může být delší.“ Indické přísloví
 • Pokud ve svém životě chcete vytvořit novou realitu, musíte nejdřív opustit tu starou realitu, která Vám už neslouží. Do sklenice vody, která je již plná, nemůže nalít další vodu. Tato sklenice musí být nejdříve vyprázdněna a naplněna zdravými emocemi a novou realitou.“ 
 • „Pokud to nemá být jednoduché, tak to prostě jednoduše nebude.

Co si v kurzu můžete zpracovat 

 • zvýšení energie a větší efektivita v práci
 • životní „restart“ a zvýšení „chuti k životu“
 • bolesti zad a problémy s pohybovým aparátem
 • neschopnost najít si vhodný partnerský vztah
 • neschopnost otěhotnět
 • nalezení naplňující práce se správným ohodnocením
 • emoční a psychické problémy
 • chronické bolesti

REFERENCE: 

Po absolvovaní Ondrejového web semináru, sa akoby naštartovali "životné funkcie môjho života." V mojom pracovnom živote sa projety, ktoré už dlhšie stáli rozbehli naozaj rýchlo a ľahko. Je to ako vymeniť si matné okuliare, za jasné a čisté. Tento jav pripisujem tomu, že Ondrejova terapia vás dostane vo svojim živote do prítomnosti. Taktiež som sa výrazne posunula v svojej terapeutickej práci, kde dokážem rýchlejšie a efektívnejšie pomáhať svojim klientov. Za toto a ešte oveľa viac Ondrejovi ĎAKUJEM Po absolvovaní web semmináru Kurz Probuzení, som cítila potrebu spracovať si jedenu tému aj priamo s Ondrejom. Bolo to pre mňa dôležité, pretože na terapii Ondrej skontroloval, ako som spracovala svoje témy na seminári. Úplne to sedelo a motivovalo ma to k ďalšej práci na sebe. A to je nesmierne dôležité. Nezastať.
Martina Jungaterapeutka a redaktorka Slobodného vysílače
Kurz jsem si koupila v březnu 2018. Byla jsem v nefunkčním vztahu. Koncem května 2018 jsem potkala nového partnera, který se mnou hluboko souzní. Trvalo mi to asi 8 - 9 týdnů než nový partner přišel do reality. Moje vědomí se vyčistilo tak že jsem mohla přitáhnout nového partnera, který není mamánek😍
Katrin K.
Neprožívala jsem už delší dobu moc dobré období a měla jsem pocit, že se mi všechno sype pod rukama (mimo partnerského života, naštěstí). A jak to bývá stačí jedna pověstná kapka a pohár přeteče. U mě se jednalo o jeden jediný telefonní hovor,. Pak si jen pamatuju jak ležím na zemi a strašně brečím a v ten moment jsem taky pochopila co musím udělat. Druhý den jsem si zakoupila Váš kurz a děly se věci. Pominu fakt, že po absolvování hned prvního bodu - jsem měla poci, že se moje sanice už nikdy nevrátí zpět. Co mě dostalo nejvíc byla meditace na vnitřní dítě a rodové energie. Byl to velmi silný zážitek a okamžik po kterém přišla taky silná úleva. Začala jsem praktikovat Vámi doporučené cvičení a afirmace - postupně se čistit - což neustále pokračuje. Ze začátku jsme pociťovala velkou únavu asi první týden, pak pomalu odcházela a nyní se jí umím už zbavit. Co mě velmi překvapilo, bylo fungování afirmace na odstranění virů a bolestí. Loni jsem si zlomila pravý kotník, který mě dost často bolel a k tomu loket pravé ruky. V současné době mě kotník nebolí vůbec, a loket se ozve pouze při zvýšené námaze ( jako včera, po práci na zahradě). Taky jsem to zkoušela s bolestí hlavy a zabralo to i nastupující bolest v krku byla do druhého dne pryč. Cítím se velmi dobře a jsem podstatně klidnější. Všímá si toho i mé okolí. Netvrdím, že je každý den úplně růžový, když není tak pomocí Vašich afirmací to jde podstatně vylepšit. A taky každodenní radost - např. jsem nevěřila jsem, že bych mohla mít radost z obyčejného úklidu. Ráno mě totiž někdy nenapadne z čeho bych daný den měla radost, ale v průběhu dne se najde vždycky něco u čeho si to můžu říct. Tak to je, zatím asi tak všechno co jsem Vám chtěla napsat. Moc Vám za všchno děkuji a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci. Mějte se hezky
Lenka D.
Díky vyčištění čaker 1-3 mě přestala bolet bedra. Je to neuvěřitelné! Moc děkuji.
Lucie
 • problémy ženských pohlavních orgánů a tzv. „přechod“
 • bolesti v hrudníku a v oblasti krku a úrazy ramen
 • problémy s neustálými „náhodnými“ úrazy a zraněními
 • potíže s prostatou
 • problematické vztahy s rodiči
 • nádorová onemocnění (pozor, tady je zásadní i osobní terapie/práce s profesionály)

REFERENCE:

Dobrý den Ondřeji, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat. V květnu jsem u Vás absolvovala kurz. Velmi mi pomohl a v mém životě se začaly po několika měsících dít zázraky. Po nevydařeném podnikání, ztráty veškerého majetku, rozpadu manželství mi do života vstoupilo štěstí. Opět jsem našla chut' žít a užívat si každého dne. Nemohla jsem dlouho najít životního partnera, žila jsem několik let sama s dcerou a odmítala život. Nyní mám partnera, kterého jsem si vysnila. I na další problémy, které mi vznikly, se našlo řešení. Čeká mě ještě hodně práce na sobě, ale nyní přijímám vše nově a lehce...... s radostí 🙂 S láskou
Eva
Ondro, meditace na zapojení rodových energií a vnitřní dítě byla hodně silná...waaaw. Smekám a z hlouby duše ti děkuji, ze jsem to mohla prožít. Když vše proběhlo a ženské a mužské rodové pokolení mělo odejít, stále tam byla jedna energie za mnou vpravo a nechtěla jít pryč. Nejdříve jsem nevěděla co mám dělat. Měla jsem z ní strach. Nevěděla jsem co od ní mohu čekat, poprosila jsem tedy anděly a bytosti světla, ať pokud je čistá ji ke mně pustí. Pak jsme se napojili. Řekla mi telepaticky ze mi má něco předat. Jak jsem měla zavřené oči, nemohla jsem je otevřít a cítila jsem, jak mi do země přirostly kořeny. Pak bylo takové zvláštní ticho a něco probíhalo. Začala jsem to cítit pozitivně a cítila jsem mezi očima jako by odcházely zvláštní záblesky spirálově ode mě ven, jako by mi otevírala 3-tí oko. Trvalo to dlouho a pak jsem měla touhu jí obejmout a poděkovat. Cítila jsem vděčnost, lásku a souznění a pak jsem cítila že musí jít. Rozloučila se a prošla branou a ta se začala zavírat. Plakala jsem, něco těžkého jsem uvolnila. Musela jsem ti to napsat. A ještě zpátky, když tam byla maminka a táta, tak jsem také plakala, děkovala a objímali jsme se. Bylo to nádherné. Děkuji!
Aneta
Ráda bych přidala něco ze své osobní zkušenosti. Týká se to meditace napojení na své předky. Díky ní se mi podařilo navázat kontakt s mým zemřelým tátou (respektive tátovi se podařilo mě touto cestou kontaktovat😊). Teď spolu “konzultujeme” mé problémy a táta přináší informace, které bych jinak nezískala. A pomáhá mi. Je to dobrá cesta. Chtěla jsem se s Vámi podělito tuto zkušenost. Ťreba někoho osloví... Děkuji💚
Iva D.
Na vas rozhovor v televizii Cesty k sobe som narazila "nahodou", ale okamzite vo mne nieco zarezonovalo a ja som vedela, ze kurz musim absolvovat. A hned sa to na mna zacalo sypat, kedze som odvazne otvorila vsetky cakry naraz. Ale urcite to nelutujem. Aj ked viem, ze nemam este vsetko vycistene a opustene, kazdy jeden krok vpred mi prinasa obrovsku ulavu. Co je najdolezitesie - pomocou vasich formulacii dokazem jednotlive emocionalne traumy a potlacene pocity, o ktorych som si myslela, ze uz mam prekonane a zabudnute, naozaj opustit a vyliecit. Co je ale velmi dolezite - kazdy, kto chce, aby mu kurz priniesol zelany efekt sa musi ohodlat a ponorit sa do kalnych vod svojich nespracovanych emocii co nie je vzdy prijemne. Kurz naozaj odporucam vsetkym ludom, ktori chcu raz a navzdy odhodit svoju emocionalnu a fyzicku zataz a stat sa spokojnejsim a stastnejsim clovekom. A da sa to zvladnut aj popri materskych povinnostiach a malom dietati, staci len chciet 😊 Este raz velka vdaka!
Zuzana P.

Ce se naučíte v kurzu

 • Vyčistíme vaše energetická centra v těle (čakry). 
 • Zrušíme vaše karmické a osobní zátěže, které vás v tomto životě brzdí.
 • Propojíte se svým vnitřním dítětem a předky. 
 • Naučíte se jak čistit svá traumata a psychické vzorce.
 • Provedeme odpouštění rodinným příslušníkům
 • Naučíte se jak být opět zdraví a šťastní pro pohodlný život bez nemocí.
 • Pojdťe na to znovu od začátku a lehce - poučeni životními situacemi a připraveni začít nový život.

Ce se nenaučíte v kurzu

 • Pokud sami nebudete pracovat a chtít věci změnit, nepomůžu vám ani já, ani tento kurz. Jestli se budete chovat nadále neetickým způsobem vůči sobě a svému okolí, některé zátěže a nemoci se vám po letech mohou opět vrátit.
 • Kurz nenahrazuje odbornou lékařskou péči. Do kurzu nevstupujte pokud trpíte schizofrenií, nebo máte život ohrožující psychické onemocnění.  

Seznam technik
Kurzu Probuzení 1.0 a 2.0

Kurzu Probuzení 1.0

 • Nastavení podvědomí na spolupráci při léčení
 • Aktivace energií v jednotlivých čakrách mající přímý vliv na fyzické zdraví, psychiku a kvalitu osobního života
 • Vyčištění emocí na nevědomé úrovni
 • Připojení ztracených částí vaší duše
 • Cvičení na odstranění nemocí, virů, roztočů a oprava orgánů na buněčné úrovni
 • Vyčištění bodu v těle odpovědného za „speciální schopnosti“
 • Meditace na vnitřní dítě a napojení na plné rodové energie
 • Odpuštění rodinným příslušníkům a lidem okolo
 • Tipy na další práci v oblasti osobního růstu

Kurzu Probuzení 2.0

 • Čištění emocí, a naší či rodové karmy, v jednotlivých částech těla
 • Popovídání o novém paradigmatu vztahů a návod, jak správně a korektně ukončit předchozí partnerský vztah, abyste už nemuseli podstupovat kolečko dalšího vztahu pouze na učení a ne pro život
 • Rozchodový rituál po prožitém vztahu
 • Vrácení negativních energií vlastníkovi
 • Meditace na propojení vnitřního muže a ženy
 • Odstranění hradeb kolem srdce
 • Meditace na vstup do Jednoty a k připojení k vašemu vyššímu já
 • Odvedení temných entit, které vám už neslouží, do světla. Zrušení smluv a přísah/zasvěcení
 • Výměna nefunkčních astrálních průvodců ve vašem životě
 • Navrácení rodových sil & akášické afirmace na vyčištění rodových linií

Kurz probuzení

Do energie, zdraví, lásky, duševní pohody a pro odemknutí vašeho plného potencionálu

Videa

První a zároveň nejnovější video je o druhém pokračování on-line kurzu Probuzení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor o kurzu „Probuzení 1.0“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Rozhovor o denní praxi

Přednáška „Osobnostní změna“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video