Ondřej Suchopár

 

 

Trpíte na bolesti těla, nedostatek energie, nemoci, nemáte chuť do života a prožíváte nefunkční vztahy? Věčně se vám rozbíjí věci, nebaví vás vaše práce a trpíte na „náhodné“ úrazy? Vše souvisí především s dětstvím a nepřijmutými emocemi z našeho života, které se pak projevují bolestmi, nemocemi, úrazy a neštěstím v osobním životě. Podívejte se na některá má Youtube videa, nebo rozhovory, kde se dozvíte více.

Transformační kurz

Online kurz s mojí osobní podporou, který řeší zároveň bolesti, nemoci, zdraví, zdroje, vztahy a změní váš život k nepoznání a je PREVENCÍ bolestí, onemocnění a předčasného stárnutí

Další 12týdenní kurz začíná 25. 10. 2022 a to i s Ninou, která kdysi kurz absolvovala

Všechny recenze uvidíte po kliknutí na kurz

Další recenze najdete na stránce kurzu, na mém FB, Youtube, Instagramu či TikToku.

V kurzu zbývá 0 míst ze 45 dostupných

Pojďme se společně potkat. 

Každé pondělí v 18 hod. na ZOOM konferenci

ŽIVOTNÍ ENERGIE

Proč vás doopravdy bolí tělo a nemáte zdroje k životu? 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mé další služby...

Transformační koučink

"Problémy nelze vyřešit stejným způsobem myšlení, jakým vznikly."
Albert Einstein

Teprve když je naše vědomí zacíleno, můžeme vstoupit do rezonance s věcmi, které bychom rádi realizovali v našem životě. Pierre Franckh

Kdybyste mohli být, kým byste opravdu chtěli, kým byste byli rádi? A co vám v tom brání? 

Léčení

„Neexistuje taková nemoc, která by nesouvisela s duší.“
Sokrates  

„Největší chyba v léčení nemocí je, že existují lékaři pro choroby těla a jiní pro choroby duše, přestože obojí nelze oddělit.“ Platón

Nemoc je od slova NE-MOC. Nemít něco ve své moci.
Co nemáte ve své moci Vy?

Stáhněte si e-knihu zdarma 

Životní cesta Ondřeje Suchopára

Bum, rána jako z  děla. Co se děje? Poslední věc, kterou si pamatuji, je sen, v  němž na moji hlavu padá palanda nade mnou a  já se kryju rukou.

Krev teče kolem očí, tma, ticho, hlasy probouzejících se kamarádů v  pokoji, letmý dotek místa na čele, kde nahmatávám roztrženou kůži až na kost. Co lebka? Je v pořádku? Nevím. Kde je zrcadlo? Na pokoji to vypadá jako po bombovém útoku v  Afghánistánu...

Stáhněte si můj životní příběh...

Stáhněte si e-knihu zdarma 

Zdravý životní styl podle indických nauk. 

Chcete shodit jako já 19 kg, zlepšit svoje zdraví a imunitu organismu? Stáhněte si zdarma tuto elektronickou knihu o 44 stranách. Dá vám jasný návod ke správnému stravování a životnímu stylu podle staroindických nauk.

K systému Sanjeevini (čti sandževini) jsem se dostal na své cestě v Indii. Je to velmi jednoduchý a účinný systém pomoci se zdravím, který je populární po celém světe a jen v německy mluvících zemích ho učí a používá na 40.000 lidí. Tato e-kniha je malou ochutnávkou, kde se mluví o zdravém životním stylu, ale je i hezkým úvodníkem k tomu, abychom si uvědomili jaký stravovací návyk nám v životě může dělat potíže. Tato zasílaná e-kniha je pouze o výživě a zdravém životním stylu.

Jsem Ondřej Suchopár

Je mi 45 let a jsem transformační kouč, terapeut, učitel tradiční Kaula tantra jógy a specialista na bolesti a onemocnění s darem léčit.

Jsem asi jediný člověk, kterému spadnul na hlavu strop v hotelu Wake Up „Probuď se“. Stalo se to ve spánku, 4. června 2006 v Londýně. Tahle rána, která mě málem zabila, měla svůj důvod. A i díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu.

Od té doby se hodně změnilo a z ředitele divize mobilních telefonů Alcatel ČR/SK a vrcholového manažera prodeje mobilních telefonů ve společnosti NOKIA se stal muž, který nalezl sám sebe a cíl svého života.

Po návštěvě Indie v roce 2009 jsem zjistil, že věci jsou jinak, než se mohou zdát na povrchu. Absolvoval jsem mnoho seminářů a výcviků specializovaných na terapie, práci s emocemi a energiemi a na pomoc se zdravím a bolestmi u lidí i zvířat. Zároveň jsem se stal instruktorem tradiční a původní Kaula tantra jógy, která je pro mě nezbytným doplňkem života. Nejčastěji pomáhám klientům s transformačním koučinkem, s bolestmi v těle a onemocněními. Cílem je cesta do vašeho pravého já, plného energie, zdraví, zdrojů a kvalitních partnerských vztahů. Za svoji 6letou praxi jsem pracoval s více než tisícovkou klientů v denní práci a s dalšími v on-linech kurzech. 

Natáčím pro vás videa o každodenní praxi na Facebooku, Youtube a Instagramu, TikToku. Přidejte si mě do svých sociálních sítí

 Chcete dostávat nová videa, e-booky zdarma, či termíny  na nové semináře? Zadejte níže svůj email