Sanjeevini

Frekvenční léčení Sanjeevini pochází z Indie, kde jsem ho studoval. Jedná se programování média informací. Léčení nemůže ublížit a můžete ho kombinovat s jakýmikoliv léky. Je to jen informace v médiu, která nese léčivou frekvenci. 

Video o léčení Sanjeevini bude za pár dnů :-)

Frekvenční léčení Sanjeevini (Indie) - sami se naučíte si vytvářet si jednoduše léčení pro 260 nemocí a 60 částí těla. Součástí této elektronické knihy a video kurzu je i oddíl v knize o životním stylu a dietě. E-book má celkem 131 stran.

O mně

Jsem asi jediný člověk na světě, kterému spadnul na hlavu strop hotelu Wake Up - Probuď se. I proto je název tohoto kurzu „Probuzení“. Tato rána mě probudila a já teď probouzím ostatní.
Tahle rána, která mě málem zabila, měla svůj důvod. I díky ní jsem nastoupil cestu poznání a změny životního stylu. Od té doby se hodně změnilo a z vrcholového manažera se stal muž, který nalezl sám sebe a cíl svého života - pomáhat ostatním. Nyní jsem dospěl do fáze, kdy dokážu své znalosti a schopnosti předávat dál, aby si mohlo pomoci více lidí.