Sanjeevini

Frekvenční léčení Sanjeevini pochází z Indie, kde jsem ho studoval. Jedná se programování média informací. Léčení nemůže ublížit a můžete ho kombinovat s jakýmikoliv léky. Je to jen informace v médiu, která nese léčivou frekvenci. 

Video o léčení systémem Sanjeevini (sandževini)

Frekvenční pomoc se zdravím Sanjeevini (Indie) - sami se naučíte si vytvářet si jednoduše léčení pro 260 nemocí a 60 částí těla. Součástí této elektronické knihy a video kurzu je i oddíl v knize o životním stylu a dietě. E-book má celkem 131 stran.

Celý systém léčení je jen za 99,- Kč

Sanjeevini je technika, kterou jsem si přivezl z Indie. Je také součástí  kurzu Probuzení a i vy si sami můžete levně připravovat své léky. Jsou to prázdné homeopatické pilulky s energeticky naprogramovanou informací, které lze použít pro většinu lidských nemocí: alergie, průdušky (bronchitida), migrény, revma, artritida, štítná žláza, astma, cukrovka, epilepsie, menstruační problémy, pubertální stavy a hyperaktivita, problémy s řečí, Parkinson, Dawnův syndrom, demence, schizofrenie, pocení, leukémie, rakovina, problémy se spaním, plísňové infekce, závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy), vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby), odstranění fluoru, vztek, lepší paměť, Krohnova nemoc, deprese, připojené entity, odpuštění, emocionální potíže atd. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány atd., kdy se myslí na nemoci, ale zároveň i na jejich příčinu.

Podle nařízení EU je trestné říkat, že něco léčí pokud to není složitě a draze schválené. Nařízení je platné pro bylinky a v podstatě pro veškeré alternativní způsoby léčby. Nesmíte například říct, že heřmánek léčí povrchová poranění. Slovo léčit je vyhrazeno jen těm, kteří mají peníze na atesty.

Záměrně se tedy výrazu léčení vyhýbám a říkám, že systém je vhodný jako pomoc se zdravím.

Frekvenční technika Sanjeevini je původem z Indie, kde jeden moudrý člověk hledal pomoc pro svou umírající ženu. V Indických podmínkách, kde jsou západní léky velice drahé, se tento systém uchytil, stejně tak jako na celém světě a to pro svou jednoduchost a účinnost. Jen v německy mluvících zemích ho praktikuje na 40.000 lidí.

Sami se naučíte si vytvářet si jednoduše vytvářet kombinace na pomoc se zdravím. A to pro 260 nemocí a 60 částí těla. Součástí této elektronické knihy a video kurzu je i oddíl v knize o životním stylu a dietě. 

Osobně mám vyzkoušeno, že jsem se dokázal vyhnout použití antibiotik při zánětu průdušek, ale i pokud je použijete, tato technika dodá informace pro tělo po kterých se nastartují autoimunní procesy, které doprovází zvýšené teploty.  

Sami si doma uděláte za 5 minut kombinaci, které vám pomůže. Navíc je součástí knihy i technika, jak omezit škodlivé účinky očkování a jak vyloučit těžké kovy z těla.

Sám používám nejčastěji tyto kombinace na bronchitidy a opary. Vše je většinou za dva tři dny odezněné....

Celý systém je vlastně programování média. Programují se ideálně prázdné homeopatické pilulky, voda, nebo jako náhrada obyčejné antiperle :-). Médium položíte na dané obrázky. Kombinace se skládají postupně dle daného pořadí pro různé typy onemocnění. Do médi a se dostane frekvence obrázku a informace pro dané onemocnění. Je to jednoduché a funguje to. Dnes by se tomu dalo říct kvantová pomoc se zdravím. 

 Sanjeevini v češtině je k zakoupení za 99,- Kč.  

Nákupem podpoříte sebe a mojí další práci při překladech a točení kurzů. Překlad kurzu z angličtiny jsem pochopitelně musel zaplatit a jednalo se o desetitisíce korun.

Seznam kombinací Sanjeevini léčení pro jednotlivá onemocnění je zde:

 

Seznam kombinací Sanjeevini léčení pro jednotlivé části těla a orgány je zde:

A takto vypadají kvantové symboly na které přikládáte médium (např. prázdné homeoptaické pilulky, vodu, či obyčejné Antiperle apod.)