Sanjeevini

Frekvenční pomoc se zdravím Sanjeevini pochází z Indie, kde jsem ho studoval. Jedná se programování média informací. Léčení nemůže ublížit a můžete ho kombinovat s jakýmikoliv léky. Je to jen informace v médiu, která nese frekvenci na pomoc s vašim zdravím. 

Video o léčení systémem Sanjeevini (sandževini) 

NOVINKA: Návod zdarma na pomoc při prevenci a onemocnění na Koronavir

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Frekvenční pomoc se zdravím Sanjeevini (Indie) - sami se naučíte si vytvářet si jednoduše léčení pro 260 nemocí a 60 částí těla. Součástí této elektronické knihy a video kurzu je i oddíl v knize o životním stylu a dietě. E-book má celkem 131 stran.

Sanjeevini (sandževini) je technika, kterou jsem si přivezl z Indie. Sami si můžete připravovat jakékoliv médium naplněné informací pro danou nemoc nebo část těla. Sanjeevini je dostupné pro většinu lidských, ale i zvířecích nemocí: alergie, průdušky (bronchitida), migrény, revma, artritida, štítná žláza, astma, cukrovka, epilepsie, menstruační problémy, pubertální stavy a hyperaktivita, problémy s řečí, Parkinson, Dawnův syndrom, demence, schizofrenie, pocení, leukémie, rakovina, problémy se spaním, plísňové infekce, závislosti (káva, alkohol, kofein, drogy), vyloučení těžkých kovů (očkování, plomby), odstranění fluoru, vztek, lepší paměť, Krohnova nemoc, deprese, připojené entity, odpuštění, emocionální potíže atd. Sanjeevini se programuje energií a postupným přikládáním na jednotlivé ,,obrázky" reprezentující potíže, nemoci, orgány a části těla.

Systém je vhodný jako pomoc se zdravím. Můžete ho kombinovat s klasickými alopatickými léky a nemůžete se nikdy předávkovat!

V Indických podmínkách, kde jsou západní léky velice drahé, se tento systém uchytil, stejně tak jako na celém světě a to pro svou jednoduchost a účinnost. Jen v německy mluvících zemích ho praktikuje na 40.000 lidí.

Osobně mám vyzkoušeno, že jsem se mnohokrát dokázal vyhnout použití antibiotik při zánětu průdušek. Tato technika dodá informace pro tělo po kterých se nastartují autoimunní procesy, které doprovází zvýšené teploty. Tím ovšem neříkám, že nemáte brát antibiotika. Můžete ale jejich účinek podpořit tímto frekvenčním systémem. 

Já používám nejčastěji Sanjeevini kombinace na bronchitidy a opary. Vše je většinou za dva tři dny pryč.... První den zvýšená teplota až horečka, kterou nesnižuji, druhý den nemoc odeznívá a třetí den jsem většinou v pořádku. Navíc můžete tímto systémem pomáhat nejen lidem, ale i zvířatům!

Celý systém je vlastně programování média. Programují se ideálně prázdné homeopatické pilulky, voda, nebo jako náhrada obyčejné antiperle :-). Médium položíte na dané obrázky. Kombinace se skládají postupně dle daného pořadí pro různé typy onemocnění. Do média se dostane frekvence obrázku a informace pro dané onemocnění. Je to jednoduché a funguje to. Dnes by se tomu dalo říct kvantová pomoc se zdravím. 

Upozornění: Sanjeevini není náhradou za klasickou alopatickou léčbu a léky doporučené lékařem. Vždy konzultujte svůj zdravotní stav s lékařem.

Zakoupením kurzu podpoříte mojí další práci na profesionálních překladech.

Seznam dalších kombinací Sanjeevini léčení v kurzu pro jednotlivá onemocnění je zde:

 

Seznam kombinací Sanjeevini v kurzu pro jednotlivé části těla a orgány je zde:

A takto vypadají kvantové symboly na které přikládáte médium (např. prázdné homeopatické pilulky, vodu, či obyčejné Antiperle apod.)