
Sebeláska jako produkt moderní doby aneb Jak se vnitřně uzdravit
Co si myslím já: Sebeláska jako produkt moderní doby aneb Jak se vnitřně uzdravit Vědomí síly versus Hra s egem Co je to sebeláska? Podle mě je to nastavení hranic a uvědomění si své síly, a ne hra s egem. Rozhodně ne hra na princezny a bohyně. Ke mě na „sezení“ přicházela řada lidí, kteří jsou mediálně známí a prodávají své „produkty“. Třeba...








